×

Hakkımızda

Her müşterimize tam ve özel çözümler sunuyoruz.

Tabela, Işıklı Reklam, Led Teknolojisi, Kutu Harf, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Totem Tabela ve Yönlendirme Levhaları , kısaca Outdoor – Indoor reklamcılık alanında hizmet sunan Ezgi Reklamevi 30 yıla yaklaşan deneyimi ve özgün tasarımları ile öne çıkmıştır.

Ezgi Reklamevi kurulduğu günden bugüne emin adımlarla ilerlemiş ve kendine hep daha büyük hedefler seçmiştir. Hizmette kalite bilinci ile yer aldığımız bu kulvarda, kullandığımız son sistem makinelerimiz ve uzman ekibimizle ortaya çıkardığımız, kaliteli, çeşitli ve özgün tasarımlı reklam uygulamalarımız bunun göstergesidir.

En iyisini kaliteden ödün vermeden yapıyoruz.

Ezgi reklamevi 30 yılı aşkın tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasını sürdürmektedir.

Türkiye’nin prestijli markalarının ve birçok perakende mağazalarının reklam tasarım uygulamalarına, AVM ve şehir mağaza uygulamalarına, yurt dışı mimari projelerine imza atmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Ezgi reklamevi yenilikçi bakış açısını kendisine ilke edinerek, sektördeki yerini almıştır.
Müşterilerine yaratıcı tasarımlar sunabilmek için, estetik, sanatsal çizgiler kullanarak, ürünlerin tanıtımında her zaman alternatif bir yol olabileceğini de ortaya koymaya çalışmaktayız. Bunu yaparken teknolojinin imkânlarını ve insan yaratıcılığından da yararlanmaktayız.

Vizyonumuz

Gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisindeçalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır..

“Çözümlerimizden Faydalanın”

Ezgi Reklamevi Size Etkin Çözümler Sunar…

WhatsApp chat